O nás

Vestil bude i váš styl.

Mladá česká značka, která se opírá o dlouholetou tradici tkalcovny Elasta – Vestil. Společnost byla založena v roce 1896 v malém městečku Krucemburk podnikatelem a obchodníkem Vilémem Štillem.

Úspěšně dodáváme široký sortiment od obuvnických, prádlových, technických i zdravotnických pruženek, pevných popruhů až po hotové šle do celého světa. Mezi zákazníky naší společnosti patří přední výrobci obuvi, cestovních zavazadel či zdravotnických a sportovních ortéz.

Vestil je značka s rodinným a tradičním charakterem, která je zároveň schopna produkovat šle v potřebném množství do celého světa. Díky tomu, že si kšandy sami lokálně vyrábíme, nejsme téměř ničím omezení a můžeme vyrábět také kšandy na zakázku i v menším množství.

Úkolem značky je vzít tradiční řemeslo, moderní technologie a vyrábět pro vás praktické a především módní kšandy. Stále se snažíme vyvíjet nové technologie a držet krok se světovou úrovní. Za tímto účelem jsme dali dohromady kreativní oddělení zaměřené právě na rozvoj a výrobu šlí.

Kšandy jsou certifikovány dle požadavků Oeko-Tex Standard 100 na zdravotní nezávadnost a systém řízení kvality je certifikován dle normy ISO 9001.

Jelikož nám ani udržitelnost není lhostejná, hodláme se v této oblasti nadále posouvat.

Postupně u nás budete nacházet široký sortiment vzorů a barev. Od basic provedení, klasických vzorů až po aktuální trendy. Ať už preferujete elegantní styl či dokonce street-wear, budeme se vždy snažit, aby Vestil byla vaše první volba.