Široké kšandy Premium s žakárovým vzorem - černá

3 hodnocení

Kšandy se opět po letech stávají hitem a nedílnou součástí šatníků moderních gentlemanů. Kšandy jsou totiž ideální volbou, když řešíte svůj styl a toužíte po originalitě! Už dávno neplatí, že kšandy jsou určené jen na významné společenské události. Kšandy, které vyrábíme jsou díky moderním designům vhodné ke každodennímu nošení. V práci zapůsobíte na vaše klienty a kolegy a ve volném čase budete inspirací pro mnohé další soudobé gentlemany. 

849 Kč
Skladem (>5 ks)

Toužíte zdůraznit svůj módní styl a originalitu? Kšandy nemusí být určené pouze k formálním příležitostem, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kšandy jsou vhodné pro každého, kdo má chuť se vymanit z mainstreamu a zapůsobit jak na své kolegy, tak na nejbližší okolí

 

Zapomeňte na stálé a otravné potahování kalhot! Kšandy Vestil drží vaše gatě vždy a za každých podmínek ve stejné výšce. Stačí si nastavit vhodnou délku šlí a připnout pomocí kovových klipů, či kožených poutek na kalhoty. Vybírejte z nepřeberného množství designu a barevných odstínů, nebo si nechte ušít šle přímo na míru. Je to na Vás!

 

Vestil, tradice a kvalita přímo z Vysočiny.

Kód Kód: P01 500379351 D-002
Jméno značky: Vestil
Kategorie: Kšandy Premium
Barva: Černá, Hnědá
Design: Žakárový vzor
Provedení: Y
Zapínání: Dual (kožený řemínek nebo kovový klip)
Šířka: 35 mm